Baner

Zvornik : Milićki košarkaši osvajači turnira u Zvorniku PDF Štampa El. pošta
Napisao Sladjana Brajovic
ponedeljak, 14 maj 2018 11:27

altZvornik - Prvo mjesto na turniru u mini basketu koji je juče (13.05.) održan u Zvorniku, prvo mjesto osvojili su košarkaši KK „Milići” koji su u finalu pobijedili OKK „Drina Princip“ 30:21, a za MVP turnira proglašen je Aleksa Bajić iz KK "Milići". Na turniru, koji je organizovao OKK "Drina-Princip" u zvorničkom rekreativno-sportskom centru, učestvovale su četiri ekipe : KK "Budućnost" Bijeljina, OKK "Sloboda" Tuzla, KK"Milići" Milići i OKK "Drina-Princip" Zvornik .

U polufinalnim utakmicama sastali su se :
OKK "Drina -Princi"p - OKK "Sloboda Tuzla" , gdje su domaćini bili bolji  i ostvarili pobjedu rezultatom 31:21  a drugi polufinalni par bili su KK "Milići" -KK "Budućnost" 34:30. U meču za treće mjesto KK" Budućnost" Bijeljina bila je bolja od OKK "Sloboda " Tuzla 25:21.

alt

Za prve tri ekipe podijeljene su diplome i medalje dok je pobjedničkoj ekipi pripao i pehar. U KK "Milići" kažu da je turnir bio fer i korektan.

Na turniru su uručene zahvalnice osobama koje su dale nesebičnu podršku u funkcionisanju kluba OKK "Drina-Princip" Zvornik , gospodinu Zoranu (Teka) TekićuSenajidu Aliću .