Milići : Bronza za milićke džudiste na "trofeju Pantera" PDF Štampa El. pošta
subota, 22 septembar 2018 07:33

alt
alt

alt
Milići - U sportskoj dvorani srednje škole „Filip Višnjić“ u Bijeljini, 15. septembra održan je treći međunarodni džudo turnir „Trofej Pantera 2018“ na kome je uzelo učešće 700 takmičara iz 9 zemalja - saopšteno je iz džudo kluba "Milići".

Džudo klub „Milići“ iz Milića je nastupio sa četiri takmičara i ostvario sledeći rezultat:

1. Savić Stefan u kategoriji starijih dječaka do 42 kg je zauzeo 3. mjesto i bronzanu medalju.
  2. Dukić Ognjen u kategoriji starijih dječaka do 66 kg je zauzeo 3. mjesto i bronzanu medalju.
  3. Savić Radovan u kategoriji starijih dječaka do 73 kg je zauzeo 3. mjesto i bronzanu medalju.