top
logo
Serbian English German
ANKETA

Muzika na Magic radiju je? ?
 

TRENUTNO ONLINE

Imamo 19 gostiju na mreži

STATISTIKA POSJETA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas87
mod_vvisit_counterJuče410
mod_vvisit_counterOve sedmice87
mod_vvisit_counterProšla sedmica3176
mod_vvisit_counterOvaj mjesec1871
mod_vvisit_counterProšli mjesec15199
mod_vvisit_counterUkupno1726042
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Milići : Srednjoškolci uspješno realizovali humanitarnu akciju "Magična pošta" PDF Štampa El. pošta
Napisao Sladjana Brajovic   
petak, 19 novembar 2021 13:35

altMilići - Na inicijativu Savjeta učenika SŠC "Milutin Milanković", srednjoškolci su se pridružili humanitarnoj akciji “Magična pošta” koju već dugi niz godina organizuje istoimeno udruženje - objavljeno je na web stranici SŠC-a čiji sadržaj prenosimo u nastavku.


O čemu je zapravo riječ?

Prikupljaju se informacije o djeci sa posebnim potrebama na nivou BiH, a kroz te informacije formira se i spisak želja o poklonima, koje bi ta djeca željela da dobiju. To su najčešće igračke, slatki paketi, knjige. Ti pokloni se u vidu paketića šalju na adrese mališana i na taj način im se prenosi poruka da nisu sami i da postoje ljudi, i mladi i stariji, kojima je stalo do dječijih osmijeha i dječije sreće.

Sve što je potrebno jeste javiti se stranici “Magical Mail BiH” na Facebook-u ili Instagramu, kako bi se istakla želja za učestvovanjem u akciji i kako bi se dobile određene informacije koje su od koristi pri pravljenju paketića.

Učenici naše škole napravili su i poslali na razne adrese širom Republike Srpske 12 paketića, što znači da je 12 odjeljenja učestvovalo u ovoj akciji. Napravljeni su pokloni u vidu paketića u kojima se nalazi raznovrstan sadržaj, u zavisnosti od toga šta dijete, kojem se šalje paketić, voli. Na Fejsbuk stranici Magične pošte BiH mogu se vidjeti slike radosnih i oduševljenih mališana kojima su učenici naše škole makar za jedan trenutak izmamili osmijeh i uljepšali im dan.

https://sscmmilutin-milici.com/%d1%83%d1%81%d0%bf%d1%98%d0%b5%d1%88%d0%bd%d0%be-%d1%80%d0%b5%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b0-%d1%85%d1%83%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%bd%d0%b0-%d0%b0%d0%ba-2/


 
Baner

P R O M O

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

bottom
top
Radio Slobodna Evropa / Radio Liberty

bottom